DJ weselny i wodzirej na wesele - Damian Nowaczyk

Nowa Jakość Rozrywki 2017

Druga edycja warsztatów okazała się prawdziwym hitem. Dziękuje wszystkim, którzy wspólnie ze mną dołożyli swoją  wiedzę i umiejętności do poprawy jakość rozrywki na rynku weselnym. Trzy dni intensywnej nauki na zajęciach, ćwiczeniach i wykładach, ogrom wiedzy i inspiracji. Dziękuje wszystkim i zapraszam za rok na kolejną edycję, dam z siebie wszystko aby było jeszcze lepiej.

Prowadzący:

Bogdan Fabiański

Mirosław Dajworski

Tomasz Zychla

Damian Nowaczyk

Tomasz Koczorowski

Łukasz Matyasik

Andrzej Urbaniak

Zbigniew Słomian

Nowa Jakość Rozrywki 2016

Projekt Nowa Jakość Rozrywki to warsztaty przeznaczone dla DJ-ów i Wodzirejów prowadzących imprezy okolicznościowe. Jestem twórcą i organizatorem tego wydarzenia. Zapraszam na kolejną edycję, która odbędzie się w poście 2017 roku. Więcej informacje znajdą państwo na https://www.facebook.com/nowajakoscrozrywki/

W programie Pytanie na śniadanie na antenie TVP2 23 kwietnia 2015 poruszono temat pracy Wodzireja. W materiale o tym jak może wyglądać wesele prowadzone przez Wodzireja pojawiły się fragmenty wesela, które prowadziłem w sieprniu 2014 roku. Miło, że choć w taki  sposób zostałem doceniony. Kolejne słowa uznania dla gości z tej imprezy, którzy naprawdę dali radę!

W tym roku miałem przyjemność pojawić się na dużej scenie targów ślubnych w Kaliszu i zaprezentować kilka oryginalnych zabaw, konkursów i animacji tanecznych.

Certyfikaty i Dyplomy

 

Muzyką interesowałem się od bardzo dawna, zawsze leżała w kręgu moich zainteresowań, a nawet była czymś więcej niż pasją. Dziś z perspektywy czasu mogę spokojnie stwierdzić, że muzyka zawsze była dla mnie bardzo ważna, jest ważna i z pewnością taka pozostanie.

Swoją karierę rozpocząłem w czerwcu 2000 roku. Początkowo prowadziłem osiemnastki moich kolegów i koleżanek ze szkoły oraz dancingi na świeżym powietrzu w okresie wakacji. Poza tym, że sam prowadziłem imprezy, to pojawiałem się na wszystkich ważniejszych wydarzeniach muzycznych w okolicy. Zdobywałem wiedzę i praktykę. Niecały rok od rozpoczęcia kariery wydałem swoje zaskórniaki na profesjonalny kurs DJ-ski, który ukończyłem z najlepszym wynikiem. Przez kolejne trzy lata prowadziłem imprezy w klubach i dyskotekach. Pracowałem jako rezydent w dobrych klubach, gdzie miałem przyjemność zagrać u boku wielu znakomitych DJ-ów z Polski i zagranicy.

 

Pracę w dyskotece zakończyłem w 2004 roku, ponieważ dużo więcej satysfakcji dawało mi prowadzenie imprez okolicznościowych, którym postanowiłem się poświęcić w całości. Początki były ciężkie, gdyż jako młody i nieznany na tym rynku DJ nie było mi łatwo pozyskać zaufanie klientów. Systematycznie jednak poszerzałem swoje umiejętności i wiedzę. Rozwijałem się na różne sposoby dążąc do tego, aby prowadzone przeze mnie imprezy były coraz lepsze. Oprócz słuchania różnych gatunków muzyki i czytania o interesujących mnie wykonawcach uczestniczyłem w  różnego rodzaju kursach i szkoleniach, które poszerzyły moje horyzonty. Można do nich zaliczyć:

 

- indywidualne lekcje śpiewu i emisji głosu,

 

- nauka tańca towarzyskiego (II stopień PZST),

- kurs DJ-ski,

- kursy wodzirejskie,

 

Co mnie wyróżnia:

- 14 lat doświadczenia,

- jestem zarówno DJ-em jak i wodzirejem,

- pracuję z pasją do muzyki, na prowadzonych imprezach daję z siebie wszystko,

- dopasowuję styl imprezy do Was, a nie Was do imprezy,

- tylko oryginalna i legalna muzyka (największe przeboje ostatnich 60 lat + najnowsze hity),

- dodatkowe atrakcje (dekoracje świetlne, "ciężki dym", bańki mydlane),

- oryginalne zabawy i konkursy (możliwość wyboru),

- dodatkowe akcesoria do zabaw (kapelusze, peruki, kostiumy),

- profesjonalne nagłośnienie FBT i konsola Pioneer, więcej o SPRZĘCIE

- bogate oświetlenie: LED, laser, sterowanie DMX,

- radiowy głos,

- znajomość tańca (srebrna odznaka Polskiego Zawodowego Stowarzyszenia Tanecznego),

- nie piję i nie palę,

- mam doświadczenie w prowadzeniu „nietypowych” wesel i imprez, np.

            - polsko – angielskie (lub całe po angielsku),

            - przyjęcia dla Świadków Jehowy,

            - wesela bezalkoholowe,

- jako profesjonalista i niedawny pan młody potrafię również wiele podpowiedzieć w kwestiach organizacyjnych

 

 

NAJLEPSZYM WYNAGRODZENIEM ZA MOJĄ PRACĘ JEST WASZE ZADOWOLENIE!

 

DJ – wodzirej Damian Nowaczyk na: wesele, osiemnastkę, sylwestra, studniówkę

 

Prowadzę legalną działalność gospodarczą jako DJ na wesele - IMPREZJA DAMIAN NOWACZYK. Pracuję na terenie całej wielkopolski w szczególności Poznań i okolice, Ostrów Wielkopolski i Kalisz. Moja oferta to o wiele więcej niż tylko świetna muzyka do tańca.

 

Swoją karierę jako zawodowy dj rozpocząłem w czerwcu 2000 roku. Od tego czasu nieustannie uczę się i zdobywam doświadczenie podejmując kolejne wyzwania, jakie przede mną stawiacie. Najważniejsze umiejętności zdobyłem dzięki: profesjonalnym warsztatom dj-skim, kursom wodzirejskim, szkole tańca, prywatnym lekcjom śpiewu. Nie piję i nie palę. Więcej na mój temat w zakładce O MNIE.

 

Repertuar jakim dysponuję powstawał od samego początku mojej wieloletniej przygody z muzyką. W kolekcji znajdują się największe przeboje ostatnich 60 lat nieustannie poszerzane o nowości muzyczne z radia i telewizji. Dzięki bardzo wielu imprezom, których prowadzenia się podjąłem, potrafię muzycznie trafić w gusta każdej grupy wiekowej. Prowadzę zarówno zabawy i animacje taneczne dla dzieci, jak i dla klubu seniora. Dlatego gwarantuję, że na imprezie, którą prowadzę, każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli interesuje Cię repertuar na wesele i inne imprezy odwiedź zakładkę MUZYKA.

 

Jak pracuje DJ WODZIREJ?

Dobry wodzirej potrafi zastąpić alkohol na imprezie. Sprawia, że Wasze wesele/osiemnastka nie wieje nudą, że cały czas dzieje się coś ciekawego. Połączenie DJ-a i WODZIREJA daje niesamowicie pozytywne rezultaty. Dzięki umiejętnościom, jakie zdobyłem przez wiele lat łączenia w sobie tych dwóch wzajemnie uzupełniających się funkcji, potrafię sprawić, że Para Młoda oraz jej goście przeżywają niezapomniane chwile w tym szczególnym dniu. Wybierz moją ofertę, a gwarantuję, że będzie się działo...

 

 W swojej pracy występuję jako:

 

DJ NA WESELE

Kiedy rozpoczynałem karierę muzyczną bardzo wielu ludzi patrzyło sceptycznie i mówiło "Jak to, wesele bez zespołu?" Przekonywali się jednak, że profesjonalny DJ na wesele potrafi zorganizować niesamowitą zabawę. Obecnie występuję na weselu bardziej w roli wodzireja i staję na głowie, aby Wasi goście zapamiętali Wasze wesele jako najlepszą imprezę w życiu.

 

DJ NA POPRAWINY

Nie możecie się zdecydować DJ czy zespół na wesele? Wielokrotnie miałem przyjemność prowadzić poprawiny po zespołach muzycznych. Nie ukrywam, że właśnie na tych imprezach pozbywam się największej ilości wizytówek :). Bardzo chętnie podejmuję takie wyzwania. Jest trudno, bo jednych bolą nogi po wczorajszych tańcach, a innych głowa. Jednak dla mnie takie utrudnienia to dodatkowa motywacja! Zapewniam, że poprawiny mogą być jeszcze lepszą imprezą niż samo wesele.

 

DJ NA OSIEMNASTKĘ

18-te urodiny to wspaniała okazja do świętowania w gronie najbliższej rodziny i znajomych. Również na muzyczną oprawę tej uroczystości jestem doskonale przygotowany. Jeśli zatem nie chcesz w tym ważnym dniu siedzieć przy stole i wysłuchiwać od swoich gości, że impreza się nie klei, że muzyka nie taka, itd. postaw na profesjonalnego DJ-a na osiemnastkę. Gwarantuję, że Twoje urodziny będą miło wspominane.

 

 DJ NA STUDNIÓWKĘ

Każdego roku mam przyjemność zagrać na kilku studniówkach. Bardzo lubię te imprezy, bo to Wasz pierwszy wielki bal w życiu. Czekacie na nią długo, oglądacie wiele tego rodzaju imprez z poprzednich lat i wiem, że chcecie, aby Wasza studniówka była jeszcze lepsza od tych, które widzieliście. Zależy mi na tym samym, więc zapraszam do współpracy.

 

DJ NA SYLWESTRA / DJ NA BAL KARNAWAŁOWY i ANDRZEJKOWYdj

Wszystkie te imprezy łączy jedno. Każda para, która przyszła na tę imprezę ma ochotę się pobawić, więc dajmy im taką możliwość. Nic tak nie psuje nastroju, jak źle dobrana muzyka i brak profesjonalizmu. Prowadząc tego typu imprezy zawsze zwracam uwagę na gości i staram się tak zagrać, aby wszyscy byli zadowoleni. Oczywiście, jak w przypadku każdej dobrej imprezy, najlepsze przeboje taneczne zawsze przeplatam atrakcjami dodatkowymi. Zapraszam do współpracy.

 

 Najczęściej organizuję oprawę muzyczną imprez takich jak:

- wesela i poprawiny (także WESELA BEZALKOHOLOWE, WESELA POLSKO-ANGIELSKIE, PRZYJĘCIA DLA ŚWIADKÓW JECHOWY)

- osiemnastki (18-stki)

- studniówki oraz inne imprezy szkolne

- bale karnawałowe i sylwestrowe

- nagłośnienie na konferencje i spotkania biznesowe

- imprezy firmowe i integracyjne

 

Zapewniam PROFESJONALNĄ OPRAWĘ MUZYCZNĄ na terenie Wielkopolski i Dolnego Śląska. Najczęściej świadczę swoje usługi na ternie miast: POZNAŃ, WROCŁAW, SIERADZ, KALISZ, OSTRÓW WIELKOPOLSKI, WRZEŚNIA, GNIEZNO, JAROCIN, PLESZEW, KĘPNO, OSTRZESZÓW, GRABÓW, KROTOSZYN, RAWICZ, LESZNO. Oczywiście jestem mobilny i mogę dojechać również w każdy zakątek Polski.

 

Logo imprezja
Warsztaty dla osób prowadzących imprezy okolicznościowe Zapraszamy na kolejną edycję! Informacje na FB

Wodzirej Damian Nowaczyk w TVP2

Zastąp wódkę Wodzirejem - Telewizja Trwam

V TARGI ŚLUBNE w Kaliszu 2015

Podziękowania

Kilka słów o mnie

Przez ostatnie 10 lat podejmowałem się różnego rodzaju wyzwań, które dodatkowo wymagały wzbogacenia repertuaru i wiedzy. W swojej karierze prowadziłem m.in.:

- imprezy tematyczne (lata 70-te, lata 80-te, lata 90-te, latino, rock i wiele wiele innych),

- konferansjer (otwarcia sklepów i marketów),

- wesela bezalkoholowe,

- wesela polsko-angielskie (prowadzę również wesela w całości po angielsku),

- wesela polsko-niemieckie, polsko-francuskie, polsko-hiszpańskie, polsko-włoskie, polsko-holenderskie, polsko-meksykańskie i inne,

- wesela wielonarodowościowe i wielokulturowe (np. żydowskie)

- przyjęcia dla Świadków Jechowy,

- imprezy kostiumowe,

- wspólne imprezy DJ + zespół muzyczny,

- zabawy taneczne dla dzieci,

- karaoke oraz wiele innych,

 

Obsługa muzyczna imprez okolicznościowych jest moją pasją. Stawiam w niej na pełen profesjonalizm, dlatego też w pracy daje z siebie wszystko jednocześnie działając na wysokim poziomie. Dostosowuję siebie i muzykę do charakteru imprezy. Doskonale zdaje sobie sprawę, że nie ma dwóch takich samych imprezy, ani też jednej niezawodnej recepty na udaną zabawę.

Posiadam szeroką ofertę zabaw integracyjnych i różnego rodzaju atrakcji na imprezy. Duży wybór daje mi możliwość zaproponowania Wam tego, co właśnie na Waszej imprezie da gościom najwięcej

 

Imprezja Damian Nowaczyk logo Facebook DJ Damian Nowaczyk

Damian Nowaczyk

 

+48 503 836 965

 

biuro@imprezja.pl

DJ Union logo
Nowa Jakość Rozrywki
Ogólnopolskie Stowarzyszenie wodzirejów logo
Logo imprezja
Imprezja Damian Nowaczyk logo Facebook DJ Damian Nowaczyk
DJ Union logo
Nowa Jakość Rozrywki
Ogólnopolskie Stowarzyszenie wodzirejów logo