DJ i WODZIREJ NA WESELE

IMPREZJA – NIEZAPOMNIANY DZIEŃ W TWOIM ŻYCIU

dj na wesele
Zapraszam do zapoznania się z ofertą kompleksowej obsługi imprez okolicznościowych.
Bogate portfolio w obsłudze muzycznej imprez okolicznościowych, którego podstawą jest niemal 20-letnie doświadczenie sprawia, że jestem w stanie zadbać o każdy szczegół tak, by Twoja impreza była niezapomnianym wydarzeniem.
Połączenie pracy DJ-a i Wodzireja w czasie organizacji wesel i zabawianiu gości to rzecz, która sprawia mi ogromną radość. Do każdej imprezy podchodzę w indywidualny sposób i przygotowuję świetne zabawy dla wszystkich uczestników.
dj damian

PROFESJONALNIE CZYLI LEGALNIE

Korzystając z moich usług mają Państwo pewność, że muzyka pochodzi wyłącznie z legalnego źródła, a za moje usługi wystawiam fakturę lub paragon.

Profesjonalna obsługa

Jestem zawodowcom i pasjonatem, na którym zawsze możesz polegać. Zadbam o każdy szczegół tak aby Twoja impreza była wyjątkowa i wspaniała.

Oryginalność i pomysłowość

W czasie imprezy zabawiam gości i dbam o ich dobry nastrój. Pomagają w tym zabawy, które przygotowuje na każde wydarzenie.

WODZIREJ NA WESELE

Dobry wodzirej potrafi zastąpić alkohol na imprezie. Sprawia, że Wasze wesele / impreza nie wieje nudą, że cały czas dzieje się coś ciekawego. Połączenie DJ-a i Wodzireja daje niesamowite pozytywne rezultaty. Dzięki umiejętnością, jakie zdobyłem przez wiele lat łączenia w sobie tych dwóch wzajemnie uzupełniających się funkcji, potrafię sprawić, że Para Młoda oraz jej goście przeżyją niezapomniane chwile w tym szczególnym dniu.
dj weselny

ORGANIZACJA IMPREZ ORAZ WESEL

Prowadząc imprezy, wytyczam granicę dobrego smaku i nie pozwalam na żadne „zabawy” ośmieszające Waszych gości. Wesele ma być imprezą pełną radości, a nie pustego śmiechu. Wybierając moją ofertę masz pewność, że na Twojej imprezie będzie się działo oraz że każdy z gości będzie się na niej dobrze czuł.

Profesjonalna obsługa

Jestem zawodowcom i pasjonatem, na którym zawsze możesz polegać. Zadbam o każdy szczegół tak aby Twoja impreza była wyjątkowa i wspaniała.

Oryginalność i pomysłowość

W czasie imprezy zabawiam gości i dbam o ich dobry nastrój. Pomagają w tym zabawy, które przygotowuje na każde wydarzenie.

Elastyczność

Stawiam na otwarty dialog. Chętnie dowiem się jakie są Twoje oczekiwania co do imprezy i zastosuje najlepsze rozwiązania.

Muzyka

Dobra muzyka to ważny element imprezy. Dopasowana do charaktery uroczystości i indywidualnych życzeń w połączeniu z najwyższej klasy sprzętem sprawi, że będzie to niezapomniany dzień dla każdego.

Dźwięk i oświetlenie

Dźwięk i oświetlenie powinny razem współgrać. Tylko wtedy można liczyć na magiczny efekt, który nada smaku całej imprezie.

Referencje

Co o mnie mówią…

Natalia i Tomek

„DJ Damian prowadził nasze wesele 25.07.2015r. i trzeba przyznać, że nie wyobrażam sobie, żeby ktoś inny zrobił to lepiej. Dobrze dobrana muzyka, fajne zabawy (również dla dzieci) oraz fantastyczne tańce integracyjne. Jednym słowem: pełen profesjonalizm; ) Mimo obaw czy goście przyzwyczajeni do orkiestry będą zadowoleni, wszyscy świetnie się bawili. Bardzo chętnie wybrałabym się jeszcze na jakieś wesele prowadzone przez dj-a Damiana bo potrafi rozruszać ludzi do zabawy jak nikt inny.”

“Magda i Marcin”

„Na początek krótko – Super i rewelacja 🙂 Z Damianem spotkaliśmy się dwa lata temu na weselu znajomych. Już wtedy wiedzieliśmy, że chcemy by poprowadził naszą zabawę weselną. W międzyczasie bawiliśmy się jeszcze na jednym weselu prowadzonym przez Damiana – tylko się przekonaliśmy, że zabawa będzie udana. I tak właśnie było 🙂 fajne zabawy, które każdego ruszyły na parkiet, idealnie dobrana muzyka, polonez na początek. I nawet drobna awaria (pożar dachu i brak prądu w sali weselnej) nie przeszkodziły w prowadzeniu naszego wesela 🙂 Gorąco polecamy!!!”

“Asia i Adrian”

„Dj Damian to doskonały wybór świetnie poprowadził nasze wesele, goście byli zachwyceni jego pełnym profesjonalizme m, jak i również my dzięki zabawą wszyscy mogli się zintegrować i z miłą chęcią wychodzili za każdym razem na parkiet. Muzyka była odpowiednio dobrana i każdy się świetnie bawił za co chcemy serdecznie podziękować Panu Damianowi i z czystym sumieniem polecamy Dj Damiana na każdą imprezę okolicznościową , bo na pewno Was nie zawiedzie jeszcze raz dziękujemy za wspaniałe wesele i pozdrawiamy”
Poznaj więcej opinii w zakładce: Księga Gości

Zapraszam do kontaktu

Imprezja Damian Nowaczyk

+48 503 836 965

biuro@imprezja.pl

Ostrów Wielkopolski

Szybki konakt