DJ i WODZIREJ NA WESELE

IMPREZJA – NIEZAPOMNIANE WESELA I IMPREZY

Dj na Wesele / Wodzirej na wesele
Bogate portfolio w obsłudze muzycznej imprez okolicznościowych, którego podstawą jest niemal 20-letnie doświadczenie sprawia, że jestem w stanie zadbać o każdy szczegół tak, by Twoja impreza była niezapomnianym wydarzeniem.
Połączenie pracy DJ-a i Wodzireja w czasie organizacji wesel i zabawianiu gości to rzecz, która sprawia mi ogromną radość. Do każdej imprezy podchodzę w indywidualny sposób i przygotowuję świetne zabawy dla wszystkich uczestników.

Tak prowadzę wesela

DJ czy Wodzirej?

DJ na weselu jest specjalistą od muzyki. Dzięki doświadczeniu odkrywa co poruszy waszych gości najlepiej.

Wodzirej na weselu prowadzi animacje, tańce integracyjne, zabawy, konkursy, oczepiny i zna wiele sposobów na zintegrowanie gości w dobrej zabawie.

Dlatego DJ i Wodzirej to świetne połączenia!

Gdzie prowadzę imprezy

Jako DJ Weselny działam na terenie województwa wielkopolskiego.  Głównie Kalisz, Ostrów Wielkopolski, Pleszew, Ostrzeszów, Krotoszyn, Jarocin, Poznań i okolice często pojawiam się również we Wrocławiu, Oleśnicy, Kępnie,

Mogę jednak dojechać w dowolne miejsce w Polsce i za granicą.

WODZIREJ NA WESELE

Dobry wodzirej potrafi zastąpić alkohol na imprezie. Sprawia, że Wasze wesele / impreza nie wieje nudą, że cały czas dzieje się coś ciekawego. Połączenie DJ-a i Wodzireja daje niesamowite pozytywne rezultaty. Dzięki umiejętnością, jakie zdobyłem przez wiele lat łączenia w sobie te dwóch wzajemnie uzupełniających się funkcji, potrafię sprawić, że Para Młoda oraz jej goście przeżyją niezapomniane chwile w tym szczególnym dniu.

dj weselny

Dlaczego Wodzirej?

Prowadząc imprezy, wytyczam granicę dobrego smaku i nie pozwalam na żadne „zabawy” ośmieszające Waszych gości. Wesele ma być imprezą pełną radości, a nie pustego śmiechu. Wybierając moją ofertę masz pewność, że na Twojej imprezie będzie się działo oraz że każdy z gości będzie się na niej dobrze czuł.

Profesjonalna obsługa

Jestem zawodowym DJ-em weselnymi pasjonatem, na którym zawsze możesz polegać. Zadbam o każdy szczegół tak aby Twoja impreza była wyjątkowa i wspaniała.

Oryginalność i pomysłowość

W czasie imprezy zabawiam gości i dbam o ich dobry nastrój. Jestem specjalistą od dobrej atmosfery na przyjęciu. Wodzirej na weselu wprowadza niezapomniany klimat.

Elastyczność

Stawiam na otwarty dialog. Chętnie dowiem się jakie są Twoje oczekiwania co do imprezy i zastosuje najlepsze rozwiązania.

Muzyka

Dobra muzyka to ważny element imprezy. Dopasowana do charaktery uroczystości i indywidualnych życzeń w połączeniu z najwyższej klasy sprzętem sprawi, że będzie to niezapomniany dzień dla każdego.

Dźwięk i oświetlenie

Dźwięk i oświetlenie powinny razem współgrać. Tylko wtedy można liczyć na magiczny efekt, który nada smaku całej imprezie.

Referencje

Co o mnie mówią…

Natalia i Tomek

„DJ Damian prowadził nasze wesele 25.07.2015r. i trzeba przyznać, że nie wyobrażam sobie, żeby ktoś inny zrobił to lepiej. Dobrze dobrana muzyka, fajne zabawy (również dla dzieci) oraz fantastyczne tańce integracyjne. Jednym słowem: pełen profesjonalizm; ) Mimo obaw czy goście przyzwyczajeni do orkiestry będą zadowoleni, wszyscy świetnie się bawili. Bardzo chętnie wybrałabym się jeszcze na jakieś wesele prowadzone przez dj-a Damiana bo potrafi rozruszać ludzi do zabawy jak nikt inny.”

“Magda i Marcin”

„Na początek krótko – Super i rewelacja 🙂 Z Damianem spotkaliśmy się dwa lata temu na weselu znajomych. Już wtedy wiedzieliśmy, że chcemy by poprowadził naszą zabawę weselną. W międzyczasie bawiliśmy się jeszcze na jednym weselu prowadzonym przez Damiana – tylko się przekonaliśmy, że zabawa będzie udana. I tak właśnie było 🙂 fajne zabawy, które każdego ruszyły na parkiet, idealnie dobrana muzyka, polonez na początek. I nawet drobna awaria (pożar dachu i brak prądu w sali weselnej) nie przeszkodziły w prowadzeniu naszego wesela 🙂 Gorąco polecamy!!!”

“Asia i Adrian”

„Dj Damian to doskonały wybór świetnie poprowadził nasze wesele, goście byli zachwyceni jego pełnym profesjonalizme m, jak i również my dzięki zabawą wszyscy mogli się zintegrować i z miłą chęcią wychodzili za każdym razem na parkiet. Muzyka była odpowiednio dobrana i każdy się świetnie bawił za co chcemy serdecznie podziękować Panu Damianowi i z czystym sumieniem polecamy Dj Damiana na każdą imprezę okolicznościową , bo na pewno Was nie zawiedzie jeszcze raz dziękujemy za wspaniałe wesele i pozdrawiamy”
Poznaj więcej opinii w zakładce: Księga Gości

Zapraszam do kontaktu

Imprezja Damian Nowaczyk

+48 503 836 965

biuro@imprezja.pl

Ostrów Wielkopolski

Szybki konakt