Czas kwarantanny to moment gdzie energia człowieka rozpiera i poszukuje nowych pomysłów na łączenie muzyki do tańca. W tym nagraniu usłyszysz aż 49 nagrań w 36 minut. Szybki miks aby miło się słuchało. Największe przeboje DJ mix Disco-polo 2020.

Zdaje sobie sprawę, że wielu kolegów po fachu nie lubi grać Disco-Polo i w związku z tym ta muzyka już nie gości za często na salonach. Uważam, ze jako DJ nie mogę o niej zapomnieć, ponieważ na dobrym weselu każdy gość musi znaleść coś dla siebie. Bardzo wielu ludzi nie wyobraża sobie porządnej imprezy bez kilku kawałków pod nóżkę, a moim zadaniem na imprezie nie jest ich edukować muzycznie i indoktrynować, tylko sprawić aby świetnie się bawili 🙂 DJ na wesele z pewnością musi być elastyczny. Zapraszam do przesłuchania tych nagrań. Mój DJ mix Disco-Polo!

Kilka słów o Disco-Polo.

Pod względem jakości nagrać jakie pojawiają się na rynku muzycznym można mieć bardzo wiele zastrzeżeń do tego gatunku. Jednak co jakiś czas pojawia się przebój Disco-Polo, które na długo trafia do kanonu obowiązkowych przebojów na weselu. Bardzo wiele z nich usłyszysz w poniższym nagraniu. Wydaje mi się, że polska muzyka taneczna jest na weselach obecna Przede wszystkim ponieważ jest bardzo prosta do tańczenia. Ma bardzo wyraźny (wręcz przerysowany) rytm, który nawet bardzo „zmęczonym” goscią na weselu pozwala ruszać nogami. Dlatego właśnie uważam, ze w mniejszej ilości, ale nadal disco-polo będzie obecne na weselach. Przypominam, ze DJ na weselu musi rozbawić gości, a nie ich edukować muzycznie.

Występy z inną muzyka także do przesłuchania na stronie:

więcej moich setów