Kwarantanna mix. Trzeba ćwiczyć, aby nie zardzewieć. zapraszam do przesłuchania kolejnego seta. Tym razem z małą wpadką, która pokazuje, że warto mieć jakiś zapasowy sprzęt do grania. Kolejny występ DJ na wesele w domowym zaciszu.

WIĘCEJ MOICH SETÓW – DJ na wesele

Czy miksowanie muzyki jest potrzebne? NIE 🙂

Dlaczego DJ na weselu miksuję muzykę?

Ponieważ dzięki temu impreza jest bardziej dynamiczna i w trakcie tańca można szybciej i trafniej dopasować się do gustów muzycznych gości. Prowadzenie imprez jest moją pasję i w związku z tym mam wiele energii do rozwijania się i szukania nowych inspiracji muzycznych.

Miksowanie przebojów do tańca bez publiczności to dla mnie dość nowe przeżycie ponieważ pracuję jako DJ na wesele zawsze mam przed sobą pełen parkiet i dopasowuje tępo i klimat zabawy do energii na parkiecie. Granie samemu dla siebie nauczyło mnie jednak paru ważnych rzeczy. Kwarantanna była bardzo produktywnym okresem dla mnie. Godny uwagi jest fakt, że kiedy większość narzekała i płakała, że nie ma imprez i nie zarabia. Ja odkryłem, że potrafię za darmo rozstawić sprzęt i poprowadzić muzyczną transmisję na żywo dla byłych i przyszłych klientów. Wnioskuję z tego, że są dwa typy DJ-ów:

  • DJ z pasją – zawodowiec, który się rozwija i pracuje nawet wtedy kiedy nie ma z tego żadnych pieniędzy. Robi to bo lubi i nie potrafi żyć bez muzyki.
  • DJ bez pasji – jak mi zapłacisz to zagram.

Właśnie słuchasz / czytasz materiały ze strony DJ z pasją, który czerpie wiele przyjemności ze swojej pracy. Energia i entuzjazm przekłada się na sukces twojego wesela. Pozytywna energia potrafi zarażać lepiej niż nie jeden wirus.

Zapraszam do współpracy!