Kalisz DJ – Imprezja Damian Nowaczyk

Kolejna impreza na którą sam się wprosiłem. Wyzwanie dla prawdziwych pasjonatów muzyki to siedzenie bezczynnie w domu i oczekiwanie na koniec kwarantanny. Granie imprez i prowadzenie przyjęć to moja pasja, bez której żyć nie mogę, wiec w wolnym czasie nadaję dla Was z domowego zacisz. Zapraszam do obejrzenia tej transmisji. DJ Kalisz – Imprezja Damian Nowaczyk

Świeże przeboje, które bawiły nas na imprezach w 2019 i 2020 wymieszane z najlepszymi przeróbkami przebojów z mojej młodości. Posłuchaj jak wyglada moja praca.

DJ Damian w czasie kwarantanny in the mix

Imprezja Online Kalisz Party

Wszelkie polubienia i pozytywne reakcje na moją muzykę mile widziane.

Więcej muzyki na imprezy – na stronie Imprezja

Więcej muzyki na imprezy – FB

Czas kwarantanny to czas naprawdę twórczej pracy. Wreszcie była okazja nie tylko nadrobić piętrzące się zaległości muzyczne, ale także zrobić wielki krok do przodu. Dzięki prawie trzem miesiącom bez możliwości pracy jako DJ Wodzirej rozwinąłem wiele tematów, na które nie było czasu.

20 lat pracy w branży muzycznej wiele mnie nauczyło, ale kwarantanna dopiero uświadomiła mi ile rzeczy mogę zrobić jeszcze lepiej. Nowości muzyczne i bardzo taneczne remiksy różnych przebojów, to nie jedyne co dostaniesz ode mnie 🙂 Zmienił się także sam sposób serwowania muzyki i jej dobór, sposób łączenia i wiele małych drobiazgów na które pewnie nie wielu zwróci uwagę. Pozwól, że porównam pracę DJ-a do orkiestry symfonicznej. Prawdopodobnie nie masz pojęcia jakie sygnały daje dyrygent, jak gra się na poszczególnych instrumentach, ani nie potrafisz czytać nut. Pomimo tego jesteś w stanie odróżnić orkiestrę, która gra kiepsko od tej profesjonalnej. Pewnie teraz zastanawiasz się nad tym zastanawiasz, przecież nie jesteś ekspertem i pewnie masz rację.

Na imprezie bardzo łatwo ocenisz DJ-a nie znając się na muzyce, sprzęcie i miksowaniu. Wystarczy tylko ogólne wrażenie. Dobry głos, ciekawa narracja i muzyka, która porywa do tańca. Sprawdź na setach, czy to jak pracuję poruszy twoich gości.