Wspaniała DJ-ska i Wodzirejska oprawa wesela to nasza specjalność. Doskonałe połączenie najlepesze muzyki do tańca i imprezowania ze świetnym prowadzeniem zabaw przez zawodowego wodzireja. 

Wesele to szczególna impreza i poza DJ-em ważną postacią jest profesjonalny Wodzirej, który potrafi zaangażować gości do zabawy. 

Nowoczesne prowadzenie przyjęć weselnych wymaga od nas pełnej klasy i wysokiej kultury prowadzenia uroczystości. Zabawy dzisiaj to coś zupełnie innego niż 20 let temu. Inspirujemy się teleturniejami np. Familiada, którą z powodzeniem realizujemy na weselu. Podkręcemy zabawę na parkiecie angażując gości do wpaniałych animacji tanecznych, które integrują ludzi i pozwalają im wejść na wyższy poziom zabawy. 

Wyjątkowym akcentem w naszej ofercie jest powitanie Młodej Pary przez otwarcie szablą szampana tzw. Sabrage. Tradycja sięgająca czasów Napolleona i zaadoptowana na najzamienitrzych szlacheckich tworach Rzeczypospolitej. Ten akcent tak samo jak Polonez, któ®ym rozpoczynbamy zabawę na weselu sprawia, że goście są pewni od samego początku, że długo nie zapomną Waszego wesela. Noc pełna nowoczesnej zabawy na wysokim poziomie z akcentami najlepszej Polskiej tradycji. 

DJ Wodzirej na wesele Imprezja Damian Nowaczyk

Chcesz posłuchać jak gram KLIKNIJ

Chcesz dowiedzieć się więcej o zabawach KLIKINIJ