Atrakcje dodatkowe

utworzone przez | Wrz 29, 2019

Dekoracje świetlne

 

Dlaczego warto?

 

Najlepsze i najbardziej zauważalne dekoracje na wesele. Wydobywają ukryte piękno z każdego wnętrza i rozświetlają całą salę klimatycznym światłem, które jest wspaniałym tłem do filmu i zdjęć z przyjęcia.

 

Skontaktuj się z nami jeśli chcesz swojej imprezie nadać niesamowity charakter.

 

Koszt oświetlenia całej sali 600 zł

 

Dojazd ustalamy indywidualnie

 

Światła nie wymagają przykręcania do ścian, przyklejania, wiercenia itd. Wszystko co jest potrzebne to prąd w gniazdku i jesteśmy w stanie upiększyć każde wnętrze.

 

Dzięki nowoczesnemu i bardzo mocnemu oświetleniu LED można nadać indywidualny charakter sali, w której odbywa się Wasza impreza i stworzyć bardzo ciekawy klimat.

 

Jak dotąd wszyscy klienci zadowoleni 

 

Taniec w chmurach

Efektowny taniec wymaga efektownej oprawy, a nogi schowajmy w dymie, żeby potknięć nie było widać.

Od początku 2017 roku najmodniejsza atrakcja na polskich przyjęciach weselnych. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem generującym parę z suchego lodu. Gwarantujemy, że dym się nie unosi, nie ma żadnego zapachu, ani nie zostawia po sobie żadnego śladu. Jedyne co pozostanie to miłe wspomnienia.

Koszt na pierwszy taniec 500 zł

Cena zawiera obsługę i suchy lód (20 kg)

Dojazd ustalamy indywidualnie

 

Dla jeszcze lepszego efektu możemy zaoferować dwie maszyny. Koszt ustalamy indywidualnie. 

Wynajem projektorów multimedialnych

Bardzo prosta obsługa. Podłącz do prądu i dowolnego komputera. Projektor automatycznie wykrywa źródło sygnału i rozpoczyna wyświetlanie.

Razem z projektorem w zestawie wypożyczamy torbę transportową, kabel zasilający, kabel VGA, kabel do dźwięku (10m), redukcja HDMI/VGA. Przy wynajęciu pobieram kaucję zwrotną w wysokości 300 zł.

Koszt wynajmu z ekranem 70 zł / dobę

Bańki mydlane

Atrakcje nie tylko dla najmłodszych. Posiadam bezprzewodową, mobilną maszynę do baniek mydlanych. Dzięki temu przy współpracy z kamerzystą i fotografem możemy stworzyć wspaniałe zdjęcia z przyjęcia. Wykorzystujemy efekt baniek mydlanych najczęściej przy:

– życzenia pod kościołem

– powitanie Pary Młodej

– pierwszy taniec

– teledysk z zabawy na parkiecie

– atrakcje dla najmłodszych

– zabawa dla dzieci na świeżym powietrzu.

Koszt wynajmu maszyny 100 zł za dobę.

Nagłośnienie bezprzewodowe WiFi

Na większych imprezach, nietypowych salach i imprezach odbywających się jednocześnie w kilku pomieszczeniach bardzo pomaga mi zestaw nagłośnienia bezprzewodowego. Dzięki pełnej mobilności możemy użyć tego zestawu w dowolnym miejscu, poprawiając pokrycie dźwiękiem pomieszczenia. 

Zestaw stosujemy także podczas ślubu cywilnego np. w ogrodzie lub do nagłośnienie atrakcji zewnętrznych w trakcie przyjęcia.

 

Szybki kontakt

6 + 1 =

Adres firmy

Ostrów Wielkopolski

 

Kontakt

biuro@imprezja.pl

503-836-965