Certyfikaty

utworzone przez | Wrz 29, 2019

DJ z certyfikatem

Dużo większa szansa na świetną zabawę.

Nieustannie się rozwijam i odkrywam nowe umiejętności. Spotkania z kolegami po fachu to wspaniała okazja do wymiany doświadczeń i rozwijania własnych pasji

Prowadzę od 2016 roku własne warsztaty dla DJ-ów, Wodzirejów i aniamtorów. Dziele się swoją wiedzą i doświadczeniem, ale taże niestuannie zdobywam nowe umiejętności prowadzenia imprezy wszędzie gdzie tylko moge. 
Damian Nowaczyk

warsztaty dla DJ
Szukasz kogoś kto pasjonuje się swoją pracą to dobrze trafiłeś. Nie tylko robię to od wielu lat, ale cały czas szukam nowych sposobów na to aby moje imprezy były jeszcze lepsze, ciekawsze i lepiej zapadały w pamięć. Dowodem na nieustatnny rozwój osobisty i zawodowy niech będą poniższe dyplomy z różnego rodzaju szkoleń, kursów i warsztatów, które ukończyłem.

To co najważniejsze to fakt, że na moich imprezach nie można się nudzić. Za każdym certyfikatem kryje się wiele sposobów na to jak oderwać ludzi od stolikó∑ i zachęcić do wspólnej zabawy na parkiecie.

Jak DJ z certyfikatami i to w liczbie mnogiej zapewniam, że znam się na tym co robię, że moje umiejętności niejednokrotnie zostały zweryfikowane nie tylko przez klientó, gości weselnych ale także pod okiem licznych kolegów po fachu. 

Moje certyfikaty, zaświadczenia i dyplomy

Szybki kontakt

Adres firmy

Damian Nowaczyk

Imprezja sp. z o.o.

Przygodzice

Kontakt

biuro@imprezja.pl

+48 503 836 965