Wodzirej Radzi – Zabawy na wesele

Wodzirej Radzi – Zabawy na wesele

Nagranie czerwiec 2020 – Jest to jeden z odcinków Zadania Domowego – czyli projektu Nowej Jakości Rozrywki, który prowadzę dla Dj-ów i Wodzirejów w trakcie kwarantanny.

Zamieszczam tutaj ten odcinek ponieważ znajdziesz w nim wiele cennych wskazówek odnośnie najważniejszego elementu wesela jakim jest zabawa. Co zrobić aby wszyscy dobrze się? Jak poprowadzić przyjęcie aby zintegrować gości i jakie zabawy są na topie. To wszytko i wiele więcej omawiam podczas wystąpienia na żywo na FB. Dowiesz się także jakie zabawy moim zdaniem są najciekawsze i dające najlepsze efekty na weselu.

Wodzirej Radzi – Q&A

Wodzirej Radzi – Q&A

Pytania i odpowiedzi – Q&A

O co najczęściej pytacie DJ-a, Wodzireja?

Większość odpowiedzi na pytania, które chcecie zadać znajdziecie w tym nagraniu. Masz inne pytania – chętnie odpowiem. Zapraszam do kontaktu.

Poświęć trochę czasu i posłuchaj o co najwięcej Młodych Par pyta mnie przed podpisanie umowy. Poznaj wiele ciekawych zagadnień, o których prawdopodobnie jeszcze nie pomyślałaś. Zapewniam, że przesłuchanie tego podcastu to nie strata czasu, tylko inwestycja w świetne wesele. Napisz w komentarzu co najbardziej cię zaskoczyło, o czym nie pomyślałaś. Jeśli pomogłem i czymkolwiek cię zainspirowałem zapraszam do współpracy. Wodzirej na wesele Damian Nowaczyk

Wodzirej Radzi – Jak wybrać sale na wesele

Wodzirej Radzi – Jak wybrać sale na wesele

Tym razem poruszamy temat idealnego miejsca na wesele.

Wybór sali to jedna z najważniejszych decyzji do podjęcia przez organizatorów imprezy. Dzielę się swoim 20 letnim doświadczeniem w organizacji imprez weselnych i innych. Zapraszam do przesłuchania.

Napisz w komentarzu o czym nie pomyślałaś, co cię zainspirowało. 20 lat to sporo czasu Nie mam odwagi liczyć ile przez ten czas odwiedziłem lokali i ile zagrałem imprez weselnych. Fakt jest jeden to ogromna ilość. Dzięki temu, ze interesuję się tym co mnie i moją pracę otacza zwracam uwagę an wiele faktów, o których prawdopodobnie nie pomyślałaś planując swoje wesele. Posłucha, a z całą pewnością dowiesz się na co jeszcze warto zwrócić uwagę organizując najważniejsze przyjecie w życiu.

Wodzirej Radzi – Jakie atrakcje na wesele wybrać.

Wodzirej Radzi – Jakie atrakcje na wesele wybrać.

Podcast zawiera cenne informacje o tym na jakie weselne atrakcje warto zwrócić uwagę, w które zainwestować i które pominąć. Wszystko pisane pod kontem zorganizowania fajnej imprezy, która na długie lata pozostanie w pamięci waszych gości.

Pracuję jako DJ i Wodzirej weselny już 20 lat chętnie podzielę się doświadczeniem aby wasze wesele było jeszcze lepsze.

Najważniejsze co musisz wiedzieć przed przystąpieniem do wyboru atrakcji na wesele jest to, że trzeba zachować umiar.

Są atrakcje, które tylko w teorii wydają się fantastyczne, jednak mają pewne wady, który o których nikt inny ci nie powie. Opowiadam także o bardzo wielu nowoczesnych atrakcjach, które z pewnością zaskoczą cię i twoich gości. Co ciekawego mogę zaoferować na twoje przyjęcie weselne także dowiesz się z tego podcastu.