Oferta

Wodzirej jest mistrzem ceremonii i z humorem prowadzi całą uroczystość na wysokim poziomie. Nie powielam schematów spotykanych od lat na typowych weselach. Nie znajdziecie u mnie nieeleganckich, ośmieszających i zmuszających do picia alkoholu „atrakcji” oferowanych przez niektóre zespoły muzyczne i dj-ów. Zamiast tego proponuję Wam nowoczesne i kreatywne podejście do tematu.

Zabawa

Scenariusz zabawy stworzymy wspólnie. Jestem bardzo elastyczny i pomogę Wam dobrać elementy z mojej oferty najlepiej pasujące do Waszego wesela. Możecie z mojej strony liczyć na pomoc w organizacji całego przyjęcia.

Chętnie powitam Was chlebem i solą, podkreślając doniosłość tej chwili. Do pierwszego toastu otworzę szampana szablą (sabrage). A po obiedzie z przyjemnością wprowadzę Waszych gości w dobrą zabawę tradycyjnym korowodem.

Całe przyjęcie będzie poprowadzone lekką, zabawną konferansjerką, a ważne elementy wesela, takie jak podziękowanie dla rodziców i oczepiny będą miały oryginalną formę.

Impreza ze mną to doskonałe połączenie muzyki dopasowanej do Waszych oczekiwań oraz zabaw integracyjnych w dobrym guście, w których goście chętnie biorą udział i mile wspominają przez długie lata. Moim celem jest zaangażowanie wszystkich gości we wspólną zabawę. W trakcie imprezy prowadzę również animacje taneczne, które doskonale integrują gości.

Korzystając z mojej oferty masz pewność, że impreza którą poprowadzę będzie idealna. Zadbam o niesamowitą atmosferę.

Jeśli sobie tego życzycie to na przyjęciu weselnym mogą się pojawić rozmaite gadżety, które wybierzemy wspólnie z mojej oferty oraz atrakcje dla najmłodszych uczestników wesela.

Zapewniam też dodatkowe urozmaicenia: świetlisty walc, bańki mydlane, taniec w chmurach i mnóstwo innych.

Możecie liczyć z mojej strony na pełne zaangażowanie oraz dużo pozytywnych niespodzianek i najlepsze połączenie muzyki, zabaw, animacji i atrakcji dodatkowych dopasowanych indywidualnie do charakteru Waszej uroczystości.

Zaufajcie profesjonaliście, któremu – jak nikomu innemu – zależy na tym, aby Wasze wesele było udane i pozostało na długo w pamięci zaproszonych gości.

Sprzęt

Sprzęt to połączenie doskonałej jakości nagłośnienia FBT i oświetlenia ShowTec sterowanego DMX umieszczonych w nowoczesnym i estetycznym stanowisku dj-skim. Muzyka nie jest odtwarzana z komputera, lecz z konsoli Pioneer.

Dekoracje świetlne sal

Od paru lat pięknym trendem na przyjęciach weselnych jest odejście od tradycyjnych dekoracji z balonów i tiulu na rzecz dekoracji świetlnych, które są również w naszej ofercie. Używając samego światła, jesteśmy w stanie wydobyć ukryte piękno z każdego wnętrza. Podświetlamy ściany, wykorzystując kilka rodzajów reflektorów LED w konfiguracji pozwalającej na stworzenie najlepszego efektu. Nasze dekoracje tworzą doskonałe tło do zdjęć i filmów z uroczystości. Wprowadzają również wspaniały nastrój i unikalną atmosferę.

Lampy są instalowane bez ingerencji w ściany czy inne elementy wyposażenia sali, w miejscach nie stwarzających utrudnienia dla gości i obsługi.

Taniec w chmurach/ciężki dym

Jest to efekt wykorzystywany bardzo często jako atrakcja podczas pierwszego tańca lub w innych momentach wesela, np. do tortu weselnego, do udźca, do ostatniego romantycznego tańca na zakończenie imprezy.

Pod tym pojęciem można znaleźć dwa zupełnie różne efekty. Posiadam w swojej ofercie oba, wybór należy do Was:

1. dosłownie „ciężki dym”, czyli zwykły dym schłodzony lodem lub suchym lodem, który utrzymuje się przez pewien czas przy podłodze, a następnie unosi i tworzy w powietrzu mgłę, która rozprasza się po całym pomieszczeniu i w końcu znika. Jest to ekonomiczna wersja prawdziwego tańca w chmurach. Zalety: cena, wady: no cóż, można dojechać do celu i maluchem i mercedesem… KLIKNIJ

2. prawdziwy taniec w chmurach – to para z suchego lodu, nie podnosi się, nie ma zapachu, nie włącza czujników dymu i po kilku minutach znika bez śladu. Mam w ofercie dwie maszyny, które można wykorzystać na salach o różnej wielkości lub razem dla spotęgowania wrażenia. Ten efekt proponuję z gwarancją zadowolenia! To jest to czego szukacie, aby Wasz pierwszy taniec był wyjątkowy.KLIKNIJ

Bańki mydlane

Posiadamy w ofercie bezprzewodową maszynę generującą dużą ilość baniek mydlanych. Wspaniała atrakcja nie tylko dla dzieci. Wykorzystujemy ją również w plenerze, jako tło do zdjęć lub przy powitaniu.

Nagłośnienie bezprzewodowe

Oferujemy dodatkowe nagłośnie w przypadku, gdy sala jest podzielona na kilka części lub akustycznie pozostawia wiele do życzenia. Można je również wykorzystać, gdy impreza odbywa się częściowo na zewnątrz.

Dlaczego jeszcze warto wybrać mnie?

Działam legalnie

Jestem zawodowym wodzirejem. Działam w tej branży od 18 lat.

Wykorzystuję w swojej pracy legalną muzykę i na swoje usługi wystawiam fakturę lub paragon.

Ukończyłem niezliczone kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe.

Prowadzę także własne szkolenia „Nowa Jakość Rozrywki”, na których szkolę kolegów „po fachu” i przy okazji sam zdobywam nowe umiejętności. Wśród gwiazd, które dotychczas podzieliły się z nami swoim doświadczeniem są m. in. Maciej Orłoś, Bogdan Fabiański i wielu innych.

Jestem członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wodzirejów, DJ UNION. Posiadam certyfikat DJ MIX CLUB

N

Kompleksowo

N

Profesjonalnie

N

Legalnie

N

Na najwyższym poziomie

N

Innowacyjnie

N

Rzetelnie

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ I POZNAJ OFERTĘ

Zapraszam serdecznie na spotkanie

Do każdego przyjęcia podchodzę indywidualnie. Podczas niezobowiązującej rozmowy mogę dokładniej przedstawić ofertę na zdjęciach i filmach oraz omówić z Wami jak ma wyglądać najważniejsza impreza Waszego życia – Wasze wesele.

Zapraszam do kontaktu

Imprezja Damian Nowaczyk

+48 503 836 965

biuro@imprezja.pl

Ostrów Wielkopolski

Szybki konakt