To był wspaniały weekend pełen wspomnień z przyjaciółmi z branży weselnej. Trzy dni wymiany wiedzy, doświadczeń i testowania nowych pomysłów na zabawy weselne. Atmosfera była niesamowita Dzięki takim wyjazdom szkoleniowym mogę udoskonalać moją ofertę weselną. Nowe konkursy i animacje to jedna strona warsztatów. Drugą są jeszcze cenniejsze pomysł na prowadzenie uroczystości jako całości. Szkolenia nie zrewolucjonizowały mojego stylu pracy, o to się nie martwcie. Niewątpliwie jednak wzbogaciły mnie i naładowały pozytywną energią.

Miałem okazję sprawdzić się jako członek jury przyznającego tytuł wodzireja roku. Rywalizacja byłą zacięta i uczestnicy musieli się wykazać wieloma umiejętnościami. Jak się dowiedziałem z autopsji jury także nie ma lekkiego zadania. Nowe doświadczenia za które bardzo dziękuje.

Wodzirej weselny to zawód w którym nieustannie można i trzeba się rozwijać. Jest to zajęcie dla ludzi z pasją, którzy cały czas starają się podnosić swoje kwalifikacja. Z dumą zawieszę kolejny dyplom na mojej ścianie obok wielu innych i będę wspomniał to niezwykłe spotkanie.

Do zobaczenia za rok!